про заочну фізико-математичну школу ЦДП Вінницького національного технічного університету
1. Загальні положення
1.1. Заочна фізико-математична школа входить в структуру головного центру довузівської підготовки Вінницького національного технічного університету. 1.2. Термін навчання в школі складає два роки. 1.3. Учні заочної фізико-математичної школи наділяються всіма пільгами слухачів підготовчого відділення. 1.4. Навчання в школі здійснюється на основі надання платних освітніх послуг населенню. Вартість навчання визначається в договорі.
2. Організація навчального процесу
2.1. Відбір учнів та конкурсне зарахування на перший курс заочної фізико-математичної школи здійснюється за результатами вступного тестування з фізики й математики в період з 1 по 30 вересня . 2.2. Заняття в школі на першому і на другому курсах розпочинаються 1-го жовтня та закінчуються 20 травня наступного року. 2.3. В період з 31 грудня по 10 січня для учнів школи організовуються канікули. 2.4. Учні заочної фізико-математичної школи навчаються паралельно з навчанням в середній загальноосвітній школі, технікумі або професійно-технічному училищі. 2.5. Навчальний рік складається з двох семестрів. Протягом терміну навчання учні школи виконують по 30 тестових контрольних роботи з фізики та математики. 2.6. Два рази на місять (в суботу та неділю) учні школи запрошуються в Центр для ознайомлення з сучасними проблемами фізики й математики, захисту тестових контрольних та тематичних завдань, проведення підсумкових залікових заходів. 2.7. Заняття з учнями в Центрі довузівської підготовки проводять згідно розкладу кращі фахівці університету. 2.8. Щомісяця і в кінці кожного семестру підводяться підсумки успішності учнів за 12-бальною шкалою.
3. В школі вивчаються такі дисципліни
3.1. Математика. В курс математики входять елементи векторної алгебри, аналітичної геометрії, математичної логіки, інтегрального числення, стереометрії. Також велика увага приділяється питанням елементарної математики, методів розв'язування рівнянь і нерівностей, систем рівнянь. 3.2. Фізика. Курс фізики включає в себе класичну механіку, елементи молекулярної фізики і термодинаміки, електрики, магнетизму і оптики. Скрізь, де це необхідно використовується поняття похідної і інтегралу. 3.3.Українська мова та література. На уроках української мови й літератури спеціалісти кафедри Українознавства багато уваги приділяють структурі тестів з цього предмету і в режимі репетиторства здійснюють підготовку до незалежного державного оцінювання якості освіти.
4. Зарахування до університету
4.1.Випускники заочної фiзико-математичної школи Центру довузiвської пiдготовки зараховуються до університету після надання сертифiкатiв Українського центру оцiнювання якостi освiти з математики, фізики і української мови та лiтератури з оцiнками не нижче тих, які передбачені в правилах прийому до ВНТУ.
Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 10:49